Pavel Kolář

společník, jednatel

Ctím stálost a buduji si pevné osobní vazby, což ostatně platí i v případě SVIŽNu a našich klientů.

Marta Ševčíková

společník, jednatelka

Každý dům má duši, kterou formuje ten, kdo po něm zatoužil, kdo ho projektoval a kdo ho nakonec užívá.

Michal Volbrecht

společník

Kolikrát jsem zůstal v práci do rána? Mnohokrát. To je ta moje povaha, když je potřeba něco dotáhnout, jdu a udělám to jako první.

A další kolegové stavaři, architekti, technologové a rozpočtáři

Příběh a vize firmy

Na úplném začátku, to jsme byli mladší, jsme si řekli, že chceme dělat věci jinak. Šli jsme do toho po hlavě a s obrovským nadšením. Pořád to tak máme, ale přidali jsme zkušenosti a je za námi velký kus práce. 

Hlavním benefitem spolupráce s námi je komplexnost. Zajistíme v souvislosti s Vaší stavbou všechno od studie po prováděcí dokumentaci včetně dalších navazujících služeb jako jsou inženýrská činnost, případně autorský nebo technický dozor při realizaci stavby. Díky vlastnímu početnému a flexibilnímu týmu garantujeme profesionální zpracování architektonického, stavebního a technologického návrhu včetně rozpočtu stavby. 

Milujeme inovace a jsme o krok napřed. Důkaz? Unikátní projekční metodiku BIM, s níž se mnozí teprve seznamují, používáme už několik let a dokonale ji známe. BIM umožňuje maximální prostorovou koordinaci jednotlivých částí projektu a tím minimalizuje riziko komplikací při realizaci stavby a zvyšování nákladů. V našem ateliéru vytváříme prostředí, ve kterém zaměstnanci mohou plně rozvinout svůj potenciál a mají prostor pro vzdělání. Klademe důraz na komplexnost projektů, maximálně využíváme blízké meziooborové spolupráce. 

Jsme flexibilní, vždy volíme individuální přístup k našim klientům, poskytujeme vysoce kvalitní služby a záleží nám na efektivním využití investice. Ceníme si nadstandartních vztahů s klienty, partnery, dodavateli, v týmu. Jsme hrdí na to, co už jsme dokázali, umíme se poučit z nezdarů a doufáme, že ten elán, který dal všechno do pohybu a nás dohromady, nikdy nezmizí. 

A že naše motto: „SVIŽN – spolehlivost ve složitém světě stavebnictví“ bude pro vztahy se všemi stávajícími i současnými klienty stále platit.